KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343011
nr 1234 3011
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad, daterad -63. Olja på pannå, 55x46 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:43:00
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann